S
I
E
S
T
A
CAMP
siesta house kaszuby apartament sulęczyno

Joga i relaksacja

Zapraszamy na zajęcia jogi i relaksacji służące przyjemności oraz rozładowaniu napięć. Idea doskonałej harmonii  ciała i ducha jest celem projektu Holistic Friends, w którym wspólnie uczestniczymy.

Praktykę prowadzi doświadczona instruktorka Bogna Szczepaniak. Certyfikowana instruktorka Jogi z holistycznym podejściem do człowieka oraz zdrowia. Swoją wiedzę zdobyła w kolebce jogi - Indiach oraz w Danii i na Wyspach Kanaryjskich. Prowadzi zajęcia z jogi, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. Uczy technik relaksacji oraz automasażu. Organizuje również warsztaty dla Kobiet, podczas których przekazuje wiedzę z naturalnych metod leczenia, czakr, kamieni szlachetnych i olejków naturalnych. Pasjonuje się zdrowym odżywianiem wegańskim.

JOGA PORANNA

Zyskasz energię na cały dzień, rozciągniesz swoje ciało i jednocześnie zakochasz się w ciszy i spokoju panującej o poranku. Popracujemy również nad zdrowym kręgosłupem i wzmocnimy ciało.

Czas trwania 45min.

JOGA WIECZORNA

Rozluźnisz spięte mięśnie się po całym dniu i rozciągniesz ciało, jednocześnie je wzmacniając. Wyciszysz również biegnące myśli poprzez praktykę mindfulness.

Czas trwania 45 min.

JOGA TWARZY

Face Yoga to eliksir młodości będący naturalnym sposobem na młody wygląd. Dzięki odpowiedniej technice automasażu odmłodzisz i ujędrnisz swoją twarz oraz zrelaksujesz spięte mięśnie i pozbędziesz się napięć. 

Czas trwania 30 min

RELAKSACJA I AROMATERAPIA

Zajęcia te wprowadzą Cię w stan pełnego wyciszenia. Dzięki odpowiednim technikom oddechowym i metodom relaksacji odnajdziesz wewnętrzny spokój i zmniejszysz stres. Doznania te wzmocnią aromatyczne olejki działając kojąco na psychikę  i wyciszając po dniu pełnym wrażeń.

Czas trwania 30 min.


Zapraszamy niezależnie od poziomu zaawansowania. Pokazujemy różne stopnie trudności dla wybranych asan, dbając przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Prosimy o zabranie maty oraz bluzy i skarpetek na czas relaksacji. W przypadku braku maty wystarczy ręcznik lub koc. Priorytetem jest komfort uczestników.

Cennik

Zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.