S
I
E
S
T
A
CAMP

DOMKI LETNISKOWE W STYLU SKANDYNAWSKIM 4-7 OSOBOWE

siesta camp

Nowe domki o powierzchni 60m² mieszczą 4 do 7 gości, możliwa jest też dostawka dla dziecka. Składają się z salonu z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem na parterze oraz dwóch przestronnych sypialni na piętrze. W pierwszej sypialni z balkonem znajdują się trzy łóżka, w drugiej dwa łóżka oraz rozkładana pufa do spania pełniąca funkcję dostawki. Wszystkie łóżka są typu hotelowego i mają opcję łączenia oraz rozłączania. W salonie znajduje się strefa wypoczynkowa z wygodną sofą z funkcją spania dla dwóch osób, stolikiem kawowym i telewizorem LCD.

Znajduje się tam również stół z krzesłami usytuowany w pobliżu otwartej kuchni wyposażonej w komplet naczyń, płytę indukcyjną ,czajnik elektryczny oraz lodówkę. Z salonu jest wyjście na taras wyposażony w meble ogrodowe. Z tyłu domku znajduje się zaciszny zakątek z drewnianym stołem i ławą. Położenie blisko jeziora, wśród drzew i zieleni sprzyja letniemu wypoczynkowi.

DOMKI LETNISKOWE TYPU BRDA 4-6 OSOBOWE

Domki o powierzchni 50m² mieszczą 4 do 6 gości, składają się z salonu z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem na parterze oraz dwóch dwuosobowych sypialni na piętrze. W salonie znajduje się strefa wypoczynkowa z wygodną sofą z funkcją spania dla dwóch osób, stolikiem kawowym i telewizorem.

siesta camp

Znajduje się tam również stół z krzesłami usytuowany w pobliżu otwartej kuchni wyposażonej w komplet naczyń, kuchenkę, czajnik elektryczny oraz lodówkę. Z salonu jest wyjście na taras wyposażony w meble ogrodowe. Zaciszne położenie ośrodka wśród drzew i zieleni sprzyja letniemu wypoczynkowi.

DOMKI LETNISKOWE TYPU BRDA 6-8 OSOBOWE

siesta camp

Domki o powierzchni 60m² mieszczące 6 do 8 osób, składają się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem na parterze oraz dwóch sypialni na piętrze (dwu- i czteroosobowej). W salonie znajduje się strefa wypoczynkowa z wygodną sofą z funkcją spania dla dwóch osób, stolikiem kawowym i telewizorem.

Znajduje się tam również stół z krzesłami usytuowany w pobliżu otwartej kuchni wyposażonej w komplet naczyń, kuchenkę i czajnik elektryczny oraz lodówkę. Zaciszne położenie ośrodka nad wodą, wśród drzew i zieleni, sprzyja letniemu wypoczynkowi.

Obejrzyj naszą galerię
Cennik

Zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.